Hey!^^ Hoztam egy gyors folytatást!
Remélem tetszeni fog!^^
~Jinie~
Remélem tetszeni fog!^^
~Jinie~
Jaehyun pov.:
Unott arccal nézek végig a már megszokott tömegen, itt van a
suli legjava, ami ne is csoda, hiszen, ha Lee Taeyong tart bulit, azon mindenkinek
kötelező megjelennie, pláne, ha lenni akar valaki. Persze ez nem jelenti azt, hogy
ettől el is érik a céljukat. Felszínes, hírnévre és csillogásra vágyó,
többnyire részeg fiúk és lányok tapadnak egymásra vagy éppen rám. Nem mondom,
hogy nem esik jól, mi több egy-egy éjszaka erejéig nagyon is jól esik ezen
lányok figyelme, na nem mindenkié.
- Jaehyunie – hallom meg Iren idegesítő nyávogó hangját -, hoztam neked egy kis frissítőt – tol az orrom elé egy gyanús szagú és színű löttyöt tartalmazó piros poharat.
- Már megmondtam, hogy nem iszom – morgom odébb tolva a kezét.
- Na, csak egy picit – biggyeszti le az ajkait. – Az én kedvemért.
- Mikor legutóbb a kedvedért ittam majdnem elvették a jogosítványom, mert az a nagyszerű ötleted támadt, hogy autózzunk keresztül a városon – fogatom meg a szemem. – Különben is, ha iszom akkor is pont olyan idegesítő vagy, mintha józan lennék – vigyorgok rá pimaszul, majd odébb tolva a lányt indulok el az emelet felé, hátha elkapom a házigazdát még mielőtt valakit szobára vinne. Ez a reményem akkor foszlik szét, mikor Taeyong épp a szemem előtt rángat fel valakit az emeletre. Ismerős az alacsony, szőke hajú srác, láttam mikor megérkezett a barátaival. Apropó barátok, ha jól emlékszem vele jött a kis nyuszi fiú is, akivel van pár közös előadásom, de a nevét nem tudom, viszont lehet nem ártana jóban lenni vele, okos gyereknek tűnik és tuti, hogy normálisan jegyzetel az órákon. Azzal az elhatározással indulok vissza a nappaliba, hogy megkeresem a kis nyuszit, mikor is szemtanúja leszek annak, hogy Iren épp arcon önti a pohara tartalmával szerencsétlen gyereket, aki idegesen kezd magyarázni valamit, de a nappaliba áramló tömeg félbe szakítja, mire csak sóhajt egyet majd sarkon fordulva indul ki a házból. Na-na Bunny boy, várj csak meg! Vigyorodom el, majd átverekedve magamat a tömegen indulok az okoska után és pont az előtt érem úton, hogy kilépne az esőbe. Hírtelen ötlettől vezérelve ajánlom fel neki, hogy hazaviszem és ennek semmi köze ahhoz, hogy milyen aranyos, mikor meglepődik és ahhoz sem, hogy az az ing, amit felvett azért kiált, hogy valaki letépje.
Mire elérjük a kocsimat kissé elázunk, ami azt eredményezi, hogy az átkozott vékony anyagú ing rátapad a felső testére és azt kell mondjam szép látványt nyújt. Egészen eddig a percig csak az járt a fejemben, hogy kicsit megismerjem, hogy legyen kitől elkérni a jegyzeteket, de jelenleg azt sem bánnám, ha az ismerkedést ruhák nélkül végeznénk. Bár nem verem nagy dobra, de nem ő lenne az első fiú, akit ágyba viszek.
- Merre is laksz? – kérdezem meg miután beindítom a motort.
- Én, ohm, nem hinném, hogy ismered a környéket – motyogja halkan és nem mer felém pillantani. Édes.
- Az lehet, de a GPS biztos tudja – nevetek fel, mire ő is kuncog egyet, majd lediktálja a címét, amit be is pötyögök a kis készülékbe és már útnak is indulunk.
- Ez lehet furcsa lesz, de megmondanád a neved?
- Igen, az, hogy én tudom, hogy ki vagy, nem jelenti azt, hogy te is tudod én ki vagyok – kuncog, majd kihasználva a piros lámpát nyújtja felém a jobbját – Doyoung, Kim Doyoung.
- örülök, hogy megismerhetlek, Doyoung. Amúgy, még nem igen láttalak egy ilyen party-n sem, hogy-hogy erre eljöttél? – kérdezem pár perc csend után.
- Őszintén szólva a bulik és a tömeg nem igazán az én stílusom – húzza el a száját.
- Szóval te inkább az a könyvtárban ülős típus vagy – bólintok.
- Talán baj van vele? – kérdez issza és hallom a hangján, ha nem tetszik neki a válaszom képes és kiszáll mellőlem.
- Nem, nincs – mosolygok rá őszintén. Minél kevesebb ember veszi körül annál könnyebb dolgom van. – Nem válaszoltál a kérdésemre.
- Oh, a party. Nos, Taeyong elhívta egy barátomat Taeilt, aki megkérdezte, hogy jöhetünk-e mi is, mondjuk azt már nem, hogy akarok-e – kuncog fel újra, mire elmosolyodom.
- Mindenesetre én örülök, hogy eljöttél – villantom felé a legszexibb mosolyom mire elvörösödik. Olyannyira zavarba jön, hogy észre sem veszi, hogy időközben elértük a lakását. – Megjöttünk.
- Oh, igen, öhm… - kezd el zavartan dadogni. – Köszönöm, hogy elhoztál – mosolyog végül rám. – Nincs kedved bejönni? – kérdezi hírtelen, mire kicsit meglepődök. – Mármint, a-adok egy törölközőt vagy, vagy valami száraz ruhát nehogy megfázz – teszi hozzá gyorsan és olyan vörös, mint a pipacs.
- Nem szeretnék zavarni, a szüleid már biztos alszanak.
- Nem! Mármint izé, nincsenek itthon, szóval biztos nem zavarnád őket nevet fel kínjában, de nekem csak az ragadja meg a figyelmem, hogy kettesben lennénk. Ez jobban alakul, mint vártam.
- Ezesetben legyen – mosolygok rá, majd mindketten kiszállunk az autóból és a ház felé vesszük az irányt. Doyoung kissé ügyetlenkedik a kulcsokkal, de ez csak még aranyosabbá teszi a srácot.
- Nos, nem olyan nagy, mint Taeyong háza, de legalább nem tévedsz el – mondja, mire elmosolyodva hordozom végig a tekintetem a kellemesen otthonos lakáson, a nappalival egybe nyitott konyhán és a kis TV-zős sarkon. – Gyere – fogja meg a kezem a házigazda. – Az emeleten van a szobám ott tudok adni neked valami száraz ruhát – mondja miközben maga után húz, de amint a nyitott fürdő ajtó mellé érünk megtorpanok, mire meglepett tekintettel fordul felém.
- Egy forró zuhany most sokkal jobban esne – kacsintok rá, majd azzal a lendülettel be is lépek a fürdőbe rántva magammal őt is.
- Jaehyunie – hallom meg Iren idegesítő nyávogó hangját -, hoztam neked egy kis frissítőt – tol az orrom elé egy gyanús szagú és színű löttyöt tartalmazó piros poharat.
- Már megmondtam, hogy nem iszom – morgom odébb tolva a kezét.
- Na, csak egy picit – biggyeszti le az ajkait. – Az én kedvemért.
- Mikor legutóbb a kedvedért ittam majdnem elvették a jogosítványom, mert az a nagyszerű ötleted támadt, hogy autózzunk keresztül a városon – fogatom meg a szemem. – Különben is, ha iszom akkor is pont olyan idegesítő vagy, mintha józan lennék – vigyorgok rá pimaszul, majd odébb tolva a lányt indulok el az emelet felé, hátha elkapom a házigazdát még mielőtt valakit szobára vinne. Ez a reményem akkor foszlik szét, mikor Taeyong épp a szemem előtt rángat fel valakit az emeletre. Ismerős az alacsony, szőke hajú srác, láttam mikor megérkezett a barátaival. Apropó barátok, ha jól emlékszem vele jött a kis nyuszi fiú is, akivel van pár közös előadásom, de a nevét nem tudom, viszont lehet nem ártana jóban lenni vele, okos gyereknek tűnik és tuti, hogy normálisan jegyzetel az órákon. Azzal az elhatározással indulok vissza a nappaliba, hogy megkeresem a kis nyuszit, mikor is szemtanúja leszek annak, hogy Iren épp arcon önti a pohara tartalmával szerencsétlen gyereket, aki idegesen kezd magyarázni valamit, de a nappaliba áramló tömeg félbe szakítja, mire csak sóhajt egyet majd sarkon fordulva indul ki a házból. Na-na Bunny boy, várj csak meg! Vigyorodom el, majd átverekedve magamat a tömegen indulok az okoska után és pont az előtt érem úton, hogy kilépne az esőbe. Hírtelen ötlettől vezérelve ajánlom fel neki, hogy hazaviszem és ennek semmi köze ahhoz, hogy milyen aranyos, mikor meglepődik és ahhoz sem, hogy az az ing, amit felvett azért kiált, hogy valaki letépje.
Mire elérjük a kocsimat kissé elázunk, ami azt eredményezi, hogy az átkozott vékony anyagú ing rátapad a felső testére és azt kell mondjam szép látványt nyújt. Egészen eddig a percig csak az járt a fejemben, hogy kicsit megismerjem, hogy legyen kitől elkérni a jegyzeteket, de jelenleg azt sem bánnám, ha az ismerkedést ruhák nélkül végeznénk. Bár nem verem nagy dobra, de nem ő lenne az első fiú, akit ágyba viszek.
- Merre is laksz? – kérdezem meg miután beindítom a motort.
- Én, ohm, nem hinném, hogy ismered a környéket – motyogja halkan és nem mer felém pillantani. Édes.
- Az lehet, de a GPS biztos tudja – nevetek fel, mire ő is kuncog egyet, majd lediktálja a címét, amit be is pötyögök a kis készülékbe és már útnak is indulunk.
- Ez lehet furcsa lesz, de megmondanád a neved?
- Igen, az, hogy én tudom, hogy ki vagy, nem jelenti azt, hogy te is tudod én ki vagyok – kuncog, majd kihasználva a piros lámpát nyújtja felém a jobbját – Doyoung, Kim Doyoung.
- örülök, hogy megismerhetlek, Doyoung. Amúgy, még nem igen láttalak egy ilyen party-n sem, hogy-hogy erre eljöttél? – kérdezem pár perc csend után.
- Őszintén szólva a bulik és a tömeg nem igazán az én stílusom – húzza el a száját.
- Szóval te inkább az a könyvtárban ülős típus vagy – bólintok.
- Talán baj van vele? – kérdez issza és hallom a hangján, ha nem tetszik neki a válaszom képes és kiszáll mellőlem.
- Nem, nincs – mosolygok rá őszintén. Minél kevesebb ember veszi körül annál könnyebb dolgom van. – Nem válaszoltál a kérdésemre.
- Oh, a party. Nos, Taeyong elhívta egy barátomat Taeilt, aki megkérdezte, hogy jöhetünk-e mi is, mondjuk azt már nem, hogy akarok-e – kuncog fel újra, mire elmosolyodom.
- Mindenesetre én örülök, hogy eljöttél – villantom felé a legszexibb mosolyom mire elvörösödik. Olyannyira zavarba jön, hogy észre sem veszi, hogy időközben elértük a lakását. – Megjöttünk.
- Oh, igen, öhm… - kezd el zavartan dadogni. – Köszönöm, hogy elhoztál – mosolyog végül rám. – Nincs kedved bejönni? – kérdezi hírtelen, mire kicsit meglepődök. – Mármint, a-adok egy törölközőt vagy, vagy valami száraz ruhát nehogy megfázz – teszi hozzá gyorsan és olyan vörös, mint a pipacs.
- Nem szeretnék zavarni, a szüleid már biztos alszanak.
- Nem! Mármint izé, nincsenek itthon, szóval biztos nem zavarnád őket nevet fel kínjában, de nekem csak az ragadja meg a figyelmem, hogy kettesben lennénk. Ez jobban alakul, mint vártam.
- Ezesetben legyen – mosolygok rá, majd mindketten kiszállunk az autóból és a ház felé vesszük az irányt. Doyoung kissé ügyetlenkedik a kulcsokkal, de ez csak még aranyosabbá teszi a srácot.
- Nos, nem olyan nagy, mint Taeyong háza, de legalább nem tévedsz el – mondja, mire elmosolyodva hordozom végig a tekintetem a kellemesen otthonos lakáson, a nappalival egybe nyitott konyhán és a kis TV-zős sarkon. – Gyere – fogja meg a kezem a házigazda. – Az emeleten van a szobám ott tudok adni neked valami száraz ruhát – mondja miközben maga után húz, de amint a nyitott fürdő ajtó mellé érünk megtorpanok, mire meglepett tekintettel fordul felém.
- Egy forró zuhany most sokkal jobban esne – kacsintok rá, majd azzal a lendülettel be is lépek a fürdőbe rántva magammal őt is.

